Охорона

культурно-масових заходів

Будь-яка подія, за участю великої кількості людей, несе в собі небезпеку заподіяння шкоди здоров'ю та життю учасників заходу.
При проведенні культурно-масових заходів існують загрози терористичних актів, хуліганства, вандалізму, паніки або ж навмисного нанесення шкоди здоров'ю учасників заходу. У таких умовах організатори зобов'язані вжити всі необхідні заходи, щодо запобігання ризиків і загроз терористичних актів.
Охорона невеликих заходів може бути організована у вигляді патруля для збереження спокою і дисципліни, але на великих масових заходах, до питання охорони слід підходити з особливою пильністю. Охорона на масштабних подіях розраховується з числа масовості, наприклад, для організації вуличних концертів необхідно застосовувати оточення. Професіонали охоронно-юридичної компанії "ГЕПАРД" починають роботу з проведення експертизи місця проведення заходу. Аналізують і виявляють можливі загрози та шляхи несанкціонованого проникнення сторонніх осіб, можливість здійснення терористичних актів. Ретельно опрацьовують всі варіанти розвитку ситуації і заходи, які можуть попередити кожну з можливих загроз.
Наші співробітники здійснюють чітку координацію потоку відвідувачів заходів, патрулювання області його проведення, попереджують протиправні дії з боку учасників і відвідувачів, забезпечують охорону людей і майна, відсікають небажаних і потенційно небезпечних відвідувачів заходу.

Замовити консультацію спеціаліста з безпеки

TOP