і

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ГЕПАРД»

Приватне підприємство «Охоронно-юридична компанія «ГЕПАРД» засвідчує Вам свою повагу та повідомляє наступне.

Наше підприємство було засновано 2017 році. Свою діяльність ПП «ОЮК «ГЕПАРД» здійснює на підставі ліцензії на провадження охоронної діяльності  виданої на підставі наказу Міністерства внутрішніх справ України від 11.04.2017 року № 305.

Основними напрямками діяльності є:

  • фізична охорона (об’єктів, фізосіб)
  • охорона майна всіх форм власності;
  • супровід вантажів, туристичних груп, цінних паперів;
  • охорона культурно-масових заходів;
  • юридичний супровід;
  • установка сигналізації, відеоспостереження, систем доступу.

Усі охоронники віком від 25 до 45 років, які пройшли обов'язкове навчання і підготовку необхідну для співробітників недержавної охорони відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, забезпечені форменним одягом з шевронами приналежності до ПП «О.Ю.К «Гепард». В арсеналі співробітників ПП «О.Ю.К «Гепард» є всі дозволені законодавством України види озброєння та спецзасобів: службова, газова і травматична зброя, гумові кийки, бронежилети, захисні шоломи. Як засіб звязку використовуються радіостанції та мобільні телефони.

Приватне підприємство «Охоронно-юридична компанія «ГЕПАРД» постійно співпрацює з правоохоронними органами та Службою Безпеки України.

Офіс Приватного підприємства «Охоронно-юридична компанія «ГЕПАРД» на теперішній час знаходиться у м. Львові по вулиці В. Великого 16. Охорона об'єктів, на даний момент, здійснюється на території Львівської області, Київської та ін.

TOP