охоронно-юридична фірма Гепард - пультова охорона установка сигналізації, відеоспостереження, систем доступу

Пультова охорона

установка сигналізації, відеоспостереження, систем доступу

Пультова охорона – система сигналізації, яка підключається на пульт нашої компанії. При надходженні сигналу тривоги, який викликається автоматично або за допомогою натискання тривожної кнопки, на місце негайно виїжджає власна група швидкого реагування. Підключення пультової охорони об’єкта (бізнес-центру, складу, охорона офісу, квартири) починається з обстеження приміщення. В ході обстеження наш фахівець вивчає особливості об’єкта і складає схему установки сигналізації з урахуванням завдань, поставлених клієнтом. За результатами обстеження складається кошторис витрат на устаткування і монтаж.
Для забезпечення комплексного захисту об'єкту пропонуємо окрім пультової охорони скористатися й системами відеоспостереження. Зараз системи відеоспостереження вважаються найбільш поширеним способом убезпечити який-небудь об'єкт. Їх встановлення істотно знижує ймовірність незаконного доступу сторонніх осіб на територію, що охороняється. Звичні всім способи охорони - металеві двері, чавунні решітки на вікнах, хороші замкові механізми, сигналізація - всі вони протистоять зловмисникам тимчасово. І тільки охоронне відеоспостереження зможе запобігти проникненню - об'єкт з розташованими на ньому камерами свідомо представляє велику небезпеку для хуліганів.
Охоронне відеоспостереження створено з метою спостереження за підконтрольним об'єктом за допомогою відеокамер. Воно дає можливість одночасного контролю декількох зон на одному об'єкті або ведення моніторингу за декількома об'єктами. Більш того, завдяки таким системам можна з'ясувати особу злочинців, дізнатися їхні наміри заздалегідь ще до фактичного вчинення ними злочину.
Основна місія такої охорони полягає в тому, щоб представити максимально повну і достовірну інформацію про поточну обстановку на об'єкті, що охороняється. Устаткування систем відео-охорони зазвичай включає в себе відеокамери різного типу, монітор і реєстратори сигналу з відеокамер. Для кожного об'єкта наші експерти проектують індивідуальну систему охорони, що враховує специфічні особливості об'єкта, побажання клієнта до збереження і обробки інформації з об'єкта.
Для великих об'єктів нами може бути запропоноване рішення Системи контролю і управління доступом (СКУД), що включає в себе високоефективні автоматизовані контрольно-пропускні пункти, що дозволяють управляти безпекою об'єкта і контролювати доступ на нього. СКУД - невід'ємна складова інтегрованих систем безпеки, яка допомагає захистити від несанкціонованих вторгнень об'єкт, стежити за переміщенням людей, моніторити обстановку на об'єкті.

Пультова охорона

TOP